ładowanie strony...


Malarstwo Ewelina Bogacz-Pyrda
obrazy ręcznie malowane, malarstwo Ewelina Bogacz
malarstwo Ewelina Bogacz
obrazy ręcznie malowane Ewelina Bogacz
malarstwo Ewelina Bogacz
Malarstwo Ewelina Bogacz-Pyrda

Obrazy ręcznie malowane

Przelewając na płótno fascynację do otaczającego nas świata przyrody, architektury oraz chwil w życiu, jesteśmy w stanie poruszyć i ożywić każdą przestrzeń. Pasja i zaangażowanie, to nasza siła napędowa. Nie poprzestajemy na tworzeniu opierając się o klasyczne wzory i utarte schematy. Szukamy wyzwań, powiewu świeżości, oryginalności, które dotrą w głąb każdego z nas wywołując iskrę emocji.


Poprzez zabawę barwą i kształtem, Ewelina tworzy obrazy wykorzystując nie tylko standardowe farby i materiały. Sięga również po nowoczesne techniki, jak tablet graficzny oraz niekonwencjonalne tworzywa malarskie.

To właśnie takie dzieła kreują dzisiejsze trendy i style. Nie musisz już chodzić do muzeów i galerii by obcować ze sztuką. Dzisiaj sztuka może obcować z Tobą gdziekolwiek zechcesz, w domu czy biurze.

Niekonwencjonalność i niepowtarzalność to główna cecha naszych obrazów. Wyobraź sobie tylko miny swoich sąsiadów, gdy im mówisz, że drugiego takiego obrazu nigdzie nie kupią. Będą czerwoni z zazdrości, a Ty będziesz mógł cieszyć się stylem swojego domu.


Więcej prac autorskich w galerii na stronie
https://pl.pinterest.com/ewelinabogacz/

Pytania

W przypadku zainteresowania usługami plastycznymi lub w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy wszelkich informacji dotyczących naszej oferty, jak również cen, które, ze względu na duże zróżnicowanie prac, w każdym przypadku ustalane są indywidualnie.


Obrazy na zamówienie.
Propozycje własne.

Studio EB oferuje również malowanie obrazów na zamówienie! Na zamówienia indywidualne mogą zostać wykonane inne obrazy - propozycje własne! Przed złożeniem zamówienia na namalowanie obrazu, prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia szczegółów!

fotografia produktowa
Malarstwo Ewelina Bogacz-Pyrda

Kilka słów o artystce

 

Mam na imię Ewelina, a malarstwo jest moją prawdziwą pasją. To ta dziedzina życia, na którą się czeka latami. Lubię to, ten moment malowania pozwala wyłączyć się na chwilę, zapominam o wszystkim. Kiedy patrzę jak się rozkłada światło na płótnie, jak faktura rysuje niesamowite nastroje, to wtedy nie mogę przestać.

Najcudowniejsze chwile są w plenerze, bo tam jest największy artysta - nasz Pan Bóg. Człowiek, nieraz ma problem ze stworzeniem dziesięciu odcieni zieleni, a On… tworzy je w nieskończoność.

Fascynuje mnie przyroda, ale nie zawsze mogę wyjść i malować w plenerze. Niestety. Wówczas zamykam się w mojej pracowni, gdzie nie ma zasięgu. Więc rzadko ktoś do mnie dzwoni. Tu najchętniej maluję taniec, balet, ruch.Moja oferta, nie jest skierowana dla każdego! Ale dla ludzi ceniących sobie indywidualizm.  Maluję obrazy na płótnie, techniką olejną i akrylową. Czasem używam swojej własnej techniki mieszanej, aby uzyskać ciekawą fakturę. Każdy obraz jest zawerniksowany. Moje prace wykonuję staranie, z dbałością o szczegóły. Nie ma dwóch takich samych obrazów!